78'den 86'ya Duyuruları

  Kapat

Üye Aidat Ödemesi

Değerli Üyelerimiz;

Sizin desteğiniz ile seçilen Yönetim Kurulu olarak, Derneğimizin tüzüğünde belirtilen amaçlarına yönelik faaliyetlerin gerçekleştirmesi için gayret gösteriyoruz. Özellikle emanetlerimize sahip çıkmanın bizim en önemli görevimiz olduğunu çok iyi biliyoruz Bugüne kadar yaptıklarımız hakkında sizlerden aldığımız övgü ve destek bizleri gururlandırmıştır. Çok çok teşekkür ederiz.

Yönetim olarak bize verilen görevleri/yükümlülükleri yerine getirirken siz değerli üyelerimizin de görevleri/yükümlülükleri olduğu aşikardır. Takdir edersiniz ki, üye aidat ödemelerinin zamanında yapılması Yönetim olarak yapacağımız etkinlikler açısından çok önemlidir. Kayıtlar incelendiğinde düzenli bir şekilde yükümlülüğü yerine getiren arkadaşlarımızın çoğunluğuna rağmen ödemelerini aksatan üyelerimizin de mevcut olduğu görülmektedir.

2019 yılı başında yapılan Olağan Genel Kurul sonucunda alınan kararlar neticesinde iyi niyet göstergesi olarak, aidat borcu olanlara ödemeleri konusunda kolaylıklar getirilmiştir. Genel Kurulun bu iyi niyetli tüzük değişikliği neticesinde halen aidat borcunu ödemeye başlamayan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Borcu olan arkadaşlarımızın en kısa sürede bizlerle irtibata geçerek “ödeme takvimini” belirlememiz gerekmektedir.

Üyelik yükümlülüklerini yerine getiren ve bizlere her konuda destek olan “1978’den 1986’ya Ailesine” teşekkür ederiz.

Sevgi ve Saygılarımızla

1978’den 1986’ya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim KuruluBu duyuru 28.05.2019 tarihinde yayına alınmış ve bugüne kadar 77 defa incelenmiştir.
Facebook  Twitter  Google  Google       

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali ve manevi hakları 1978'den 1986'ya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne aittir.