78'den 86'ya Duyuruları

  Kapat

Dernek Gelir - Gider ve Üye Aidat Ödeme Durumu.

30 Eylül 2019 tarihi itibariyle hazırlanan "Dernek Gelir - Gider ve Üye Aidat  Ödeme Durumu” eposta adreslerinize gönderilmiştir.

 

Takdir edersiniz ki, üye aidat ödemelerinin zamanında yapılması Tüzüğümüz ve Genel Kurul Kararları ile Yönetim Kuruluna verilen görevlerin yerine getirilmesi açısından çok önemlidir.

Öncelikli olarak, Genel Kurul'da alınan karar gereği, Aramızdan Ayrılan Arkadaşlarımızın eğitim hayatına devam eden çocuklarına Ekim ayı içinde (ilk olarak geçtiğimiz yıl başlattığımız)  maddi destekte bulunacağız.

Kayıtlar incelendiğinde düzenli bir şekilde yükümlülüğü yerine getiren arkadaşlarımızın çoğunluğuna rağmen ödemelerini aksatan üyelerimizin de mevcut olduğu görülmektedir. 

Borcu olan arkadaşlarımızın en kısa sürede bizlerle irtibata geçerek “ödeme takvimini” belirlememiz gerekmektedir.

Sevgi ve Saygılarımızla

 

1978’den 1986’ya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Bu duyuru 03.10.2019 tarihinde yayına alınmış ve bugüne kadar 83 defa incelenmiştir.
Facebook  Twitter  Google  Google       

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali ve manevi hakları 1978'den 1986'ya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne aittir.