78'den 86'ya Haberleri

  Kapat

ŞEHİT ve VEFAT ZİYARETLERİ


ŞEHİT ve VEFAT ZİYARETLERİ

Arkadaşlar;

Bu hafta içerisinde 1988, 2003 ve 2008 yıllarında aramızdan ayrılan Sevgili Kardeşlerimiz, Değerli Arkadaşlarımız, Can Dostlarımız Hakan ÇELİKÖRS, Nedim EKMEKÇİ ve Levent KOLSUZ kabirleri başında anılmıştır.

Sizlerin Adına;

08 Ocak 2008 tarihinde Vefat eden Hakan ÇELİKÖRS’ün ziyaretini İstanbul Fahri Temsilcilerimizden Atilla TUNCER ile Alparslan DİKMETAŞ,

14 Ocak 2003 tarihinde Şehit olan Nedim EKMEKÇİ’nin ziyaretini M.Levent ÖNCE, Tanju VAROL ve Gazi Kardeşimiz Beyti YAVUZ,

15 Ocak 1998 tarihinde Vefat eden Levent KOLSUZ’un ziyaretini M.Levent ÖNCE ve Tanju VAROL yapmışlardır.

Eskişehir’de Nedim kardeşimizin Eşi Serpil Hanım ve Oğlu Berkay’ı ziyaret etme imkanımız oldu. Şehidimizin ailesini 13 Mayıs günü yapacağımız büyük buluşmaya davet ettik. Sizlere sevgilerini ve selamlarını ilettiler. Bizlere eşlik eden ve destek veren Beyti YAVUZ kardeşimize çok teşekkür ederiz.

İmkanlar dahilinde bu ziyaretlerimiz sizlerin desteği ile devam edecektir.

Saygılarımızla

* Fotoğraflar; Bilgi Merkezi / Fotoğraflar Albümü / Aramızdan Ayrılanlar Bu haber 15.01.2017 tarihinde yayına alınmış ve bugüne kadar 790 defa incelenmiştir.
Facebook  Twitter  Google  Google       

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali ve manevi hakları 1978'den 1986'ya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne aittir.