78'den 86'ya Haberleri

  Kapat

ŞEHİT ANMA ETKİNLİKLERİ


ŞEHİT ANMA ETKİNLİKLERİ

Yönetim Kurulu olarak  “Aramızdan Ayrılan” arkadaşlarımızın değerlerine sahip çıkmak için büyük bir gayret gösteriyoruz. “1978’den1986’ya” birlikteliği içerisinde “14 Şehit ve 40 Vefat” kardeşimiz vardır, kardeşlerimizin tamamına yakınının aileleri ile görüştük, birlikteliğimize dahil ettik. Sizlerinde hiçbir beklenti içine girmeden gönülden verdiğiniz destekle, vefat tarihlerinde kabirlerini ziyaret etmek ve emanetleri ile beraber olmak için gayret gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz.

2018 yılında “Aziz Şehitlerimizi Şahadet” tarihlerinde Kabirleri başında anmak için dernek imkanları dahilinde “Anma Töreni” yapılması kararlaştırılmıştır. Törenler “Yönetim Kurulu ve/veya İl Temsilcileri” sorumluluğunda yapılacaktır.

Derneğimizin web sitesinde bulunan “78’den86’ya.org” “Aramızdan Ayrılanlar” bölümünde güncel bilgiler bulunmaktadır.

Yakındaki veya yolu oradan geçen “1978’den1986’ya Ailesinin” arkadaşlarımızın kabirlerini, emanetlerini ziyaret etmesi “Kardeşlerimize, Canlarımıza” karşı görevimizdir.

Aramızdan ayrılan kardeşlerimizin “Mekanları Cennet Olsun, Ruhları Şad Olsun”. Huzur içinde uyusunlar.

SaygılarımızlaBu haber 22.02.2018 tarihinde yayına alınmış ve bugüne kadar 464 defa incelenmiştir.
Facebook  Twitter  Google  Google       

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali ve manevi hakları 1978'den 1986'ya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne aittir.