78'den 86'ya Haberleri

  Kapat

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü


18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü

Çanakkale zaferinin 100.ncü yılını yaşadığımız bugün. Tarihte örneği görülmemiş zafere imza atan, emperyalist güçlere diz çöktürüp tarihin akışını değiştiren tüm kahramanları saygı ve minnetle anıyoruz, ruhları şad olsun. Onlar , ölümün muhakkak olduğu bir savaşta, hiç düşünmeksizin ileri atıldılar ve vatanları için toprağa düştüler. Bugünkü varlığımızı onlara borçluyuz, onlar için ne yapsak azdır. 

Biz de dernek olarak, bu anlamlı günde şehit arkadaşlarımızı ve onların nezdinde, vatan için şehit olan tüm kahramanlarımızı andık. Onlara saygı ve minnetlerimizi sunduk.

Sevgili şehit kardeşlerim sizler rahat uyuyun! Biz de sizler gibi , bu vatan için canımızı vermeye yemin ettik .  Bu bayrak inmeyecek, bu devlet yıkılmayacak, bu vatan yok olmayacaktır. Bizler yeminliyiz , bizden önce gidip de dönmeyenler gibi, asla vazgeçmeyeceğiz.

 

Çanakkale Cephesi adlı yazıyı okumak için buraya tıklayın

 

 

 

 

 

 

Fotoğraflar               Haber Arşivi

 

                     Bu haber 18.03.2015 tarihinde yayına alınmış ve bugüne kadar 1062 defa incelenmiştir.
Facebook  Twitter  Google  Google       

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali ve manevi hakları 1978'den 1986'ya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne aittir.